Videoõpetus! Helmestikandis kõrvarõngad.

Kuukivi Helmepoe algusajast saadik oleme korraldanud õpitube väga paljudel erinevatel teemadel. Aga lihtsalt on nii, et mõni teema tundub kuidagi erilisem kui teine. Just üks selline, meile väga südamelähedane teema, päris algusest peale on olnud helmestikand. Helmestikandi koolitusel on olnud aastate jooksul tõesti palju osalejaid.

Täna on hea meel teada anda, et nüüd on võimalik helmestikandit õppida kõigil huvilistel ka iseseisvalt meie uue videoõpetuse järgi. Ja muidugi on see hea võimalus neile, kes on küll koolitusel käinud, aga tahaksid üht-teist uuesti meelde tuletada.

Nagu ka varasemate videote puhul, ei pea piirduma hiljem vaid videost õpituga. Saades selgeks näiteks kõrvarõngaste tegemise, on väga lihtne sealt edasi juba ka suuremaid töid ette võtta. Näiteks võib kätt proovida ka helmestikandis käeehte või kaelakeega. Väikesed näpunäited nende tegemiseks leiab videot vaadates.

Tahaksime väga näha, millised kaunid ehted meie videost inspiratsiooni saades valmivad. Oleme väga tänulikud, kui jagad oma pilte ka meiega 🙂

Instagramis ja Facebookis oma tööd jagades märgi ikka juurde ka #kuukivihelmepood

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s