Videoõpetus! Pärlimummu kõrvarõngad.

Oleme väga väga põnevil ja rõõmsad, meie päris esimene videoõpetus on nüüd valmis 🙂 Loodame, et see on esimene väga paljudest õpetustest.

Valisime esimeseks teemaks pärlimummu kõrvarõngad kuna nende valmistamine ei ole liialt keeruline ja see on olnud päris populaarne teema ka meie varasemates õpitubades. Nüüd on võimalus seda õppida kõigil, kes ei ole meie õpitubadesse sattunud või kellel see teema vajab natukene meeldetuletamist.

Kuna varasemalt ei ole me videote tegemisega kokku puutunud, siis oli uut avastamist ja õppimist päris palju. Esiteks tuli hoopis teisiti tundma õppida juba kasutusel olevat fototehnikat ja siis muidugi ka tarkvara, mis võimaldab video lõplikul kujul viimistleda. Kindlasti oleme sellel teel alles alguses ja iga videoga õpime palju uut juurde. Tahaksime, et iga õpetus oleks lihtne ja ilus jälgida.
Oleme väga tänulikud ka tagasiside eest, et meie videod edaspidi Teile armsad ehtetegijad ikka palju kasu tooks. Avalda oma arvamust julgelt nii õpetuse kui ka video tegemise kohta.

Pärlimumm, mida selles videos õpime, on tehtud skeemi järgi, kus on mummu sisuhelmeks 12 mm ümar helmes ja kasutatud on 11/0 suuruses Jaapani Toho seemnehelmeid.
Skeemi selle mummu kohta ja ka teiste suuruste kohta saab näha siit: Pärlimummu juhend

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s